אודות - גמלא הראל

יזם נדל"ן, ההון העצמי שלך לא חייב להיות מגבלה!

אנו מזמינים אותך להצטרף לעשרות יזמי נדל”ן שהצליחו לצמוח לרוחב הודות לפתרונות המימון של “גמלא הראל”. עם הניסיון רב השנים של “גמלא הראל” בתחום, בשילוב הבסיס הפיננסי האיתן של החברה, תוכל גם אתה לנפץ את תקרת הזכוכית הפיננסית שלך – וליזום פרויקטים נוספים באופן מיידי מבלי שתידרש להגדיל את ההון העצמי הקיים בחברה.

הסיפור שלנו

ברוכים הבאים לגמלא הראל – בית למימון והשקעות ביזמי נדל"ן.

גמלא הראל היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב – ומובילה את תחום המימון החוץ-בנקאי עבור פרויקטי נדל”ן בישראל מאז שנת 2006. לגמלא הראל בסיס פיננסי איתן ומקורות מימון זמינים ומידיים. החברה הוקמה על ידי שתיים מהחברות המבוססות בתחומן בארץ – קבוצת הביטוח הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע”מ, וחברת גמלא מילניום השקעות בע”מ.

אנו בגמלא הראל רואים עצמנו כבית ליזמי הנדל"ן. בבית גמלא הראל ניתן לקבל מעטפת רחבה של שירותים: החל ממימון ההון עצמי, אפשרות לליווי פיננסי מלא, הלוואות גישור, מימון לרכישת מגרשים, הלוואות לפרויקטים בשלבי טרום היתר, העמדת מסגרות אשראי לצורך הרחבת מקורות ההון ועד להשקעות אקוויטי בפרויקטים ובחברות נבחרות.

לגמלא הראל רישיון מורחב לעיסוק במתן אשראי, הנדרש כיום על פי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016

הדרך שלנו

גמלא הראל היא בית עבור כל לקוחותיה.  בצד מקצועיות בלתי מתפשרת וניסיון רב שנים, אצלנו מקפידים להקשיב לצרכים של כל אחת ואחד מלקוחותינו, שמים דגש על שירות אישי ומתן פיתרון מימוני מותאם לכל לקוח, תוך מספר ימים בלבד, בלי בירוקרטיה מיותרת ועם ליווי בכל צעד וצעד.

אנו מאמינים כי "אנשים עושים עסקים".

גמלא הראל – בית למימון והשקעות ביזמי נדל"ן

מי אנחנו?

צוות גמלא הראל: איילה, אפי, טל, יואב

גמלא הראל היא חברה ציבורית המובילה את תחום מימון ההון העצמי בפרויקטי נדל”ן (הלוואות “מזנין”) בישראל מאז שנת 2006. לגמלא הראל בסיס פיננסי איתן ומקורות מימון זמינים ומידיים. החברה נמצאת בבעלות משותפת של קבוצת הביטוח הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע”מ, וחברת גמלא מילניום השקעות בע”מ.

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע”מ היא חברה ציבורית, השלישית בגודלה בענף הביטוח בארץ, שמחזיקה בפעילות גם בתחום הנדל”ן. גמלא מילניום השקעות בע”מ היא חברת השקעות בבעלות עו”ד אפרים שפיטלני, שעוסקת בין השאר בייזום נכסים מניבים ובהשקעות נדל”ן בישראל ובחו”ל.

הודות לשיתוף הפעולה המקצועי והפיננסי בין הראל השקעות לגמלא מילניום, גמלא הראל היא חברה חדשנית ודינאמית המבוססת על שותפות יציבה, אמינה ומקצועית. כמי שהייתה חלוצה בתחום המזנין בישראל, גמלא הראל פועלת על פי מתודולוגיות ייחודיות רק לה, המאפשרות לך כיזם למקסם את הפוטנציאל הנדל”ני שלך.

גמלא הראל מאפשרת מימון מוסדי חוץ-בנקאי זמין, נוח ומקצועי ליזמי נדל”ן, המעוניינים להרחיב את היקף הפעילות ולמנף את הפוטנציאל העסקי שלהם באמצעות הלוואות מזנין – הדרך החכמה עבור יזמי נדל”ן להרחיב את מקורות ההון העומדים לרשותם ולקבל את השלמת ההון בדיוק כשהם זקוקים לו.

Bdicode - גמלא הראל מימון הון עצמי להגדלת פעילות ליזמי נדל"ן

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כבר כעת לבדיקת היתכנות של שיתוף פעולה בינינו – והצטרפות לעשרות לקוחותינו המרוצים! את גמלא הראל מובילים אנשי עסקים בעלי רקע עשיר בתחומי הנדל”ן, המשפטים והפיננסים, והבנה מקיפה בתהליכי ייזום, הקמה ומימון פרויקטים בנדל”ן.

>> רוצה לקרוא עוד על הצוות הניהולי של גמלא הראללחץ כאן

הצוות שלנו

איילה בר משיח

איילה בר משיח

מנהלת משרד

עורכת דין במקצועה. בעלת ניסיון עשיר בניהול קשרי לקוחות, תוך הבנה מעמיקה של התהליכים בתחומי פעילות החברה.

רוני שפיטלני הורוביץ

רוני שפיטלני-הורביץ

מנהלת שיווק וקשרי לקוחות ואחראית נושא הציות בחברה

M.A בפסיכולוגיה. מנהלת את מערך השיווק, השימור וגיוס הלקוחות. כמו כן, רוני אחראית על הקשר בין לקוחות החברה לגמלא הראל.

יואב ברקת

יואב ברקת

CFO

רואה חשבון, בעל ותק וניסיון של כ-25 שנים בניהול כספים ומימון בחברות נדל”ן והשקעות – פרטיות וציבוריות. מנהל הכספים של קבוצת גמלא.

טל תפוחי

טל תפוחי

מנכ״ל

טל תפוחי, כלכלן ושמאי מקרקעין בהשכלתו, בעל ניסיון של כ-25 שנה בתחום הנדל”ן, בניהול ובבחינת פרויקטים יזמיים. בעברו כיהן כמנכ”ל חברת ע.ר.מ רעננה, שיזמה והקימה את פרויקט המגורים הנרחב “לב הפארק” במערב רעננה.

אפרים שפיטלני

אפרים שפיטלני

יו”ר דירקטוריון

עו”ד שפיטלני הוא בעל ניסיון של כ-35 שנה בתחום יזמות הנדל”ן, לרבות ייזום תבעו”ת והפשרת מגרשים למגורים. במהלך שנת 2000 הקים עם חברת כלמוביל את חברת גמלא מילניום השקעות, שעוסקת בייזום נכסים מניבים ובהשקעות בנדל”ן בארץ ובחו”ל.