השלמת הון - גמלא הראל

זה הכל בשבילך! חבילות מימון מותאמות לכל יזם

גמלא הראל מספקת ליזמי נדל”ן מגוון אפשרויות של מימון והשלמת הון עצמי. אנו מגבשים ללקוחותינו פתרון פיננסי כולל ומקיף המאפשר לכל אחד מהם להוציא אל הפועל פרויקטים חדשים – תוך מינוף ההון הקיים

גמלא הראל מובילה את תחום ההשקעות ומימון הון עצמי בפרויקטי נדל"ן בישראל, בזכות השילוב בין יציבות, ניסיון ושירות בלתי מתפשר. כשמדובר במימון הון עצמי – גמלא הראל היא הכתובת שלך. אנו נבנה עבורך את חבילת המימון המותאמת בדיוק עבורך!

ניסיון עשיר וחוזק פיננסי

גמלא הראל מושתתת על שתי החברות הוותיקות הראל ביטוח וגמלא מילניום, ועל כן משלבת ידע רב בייזום ובהקמת פרויקטים, עם עוצמה פיננסית של גוף מוסדי. הניסיון העשיר של החברה וחוסנה הפיננסי, מאפשרים לה לשמור על גמישות מקסימלית במימון הפרויקט.

מענה מהיר ומקצועי

הניסיון הרב בנדל"ן ובמימון פרויקטים והידע המקצועי הרב שנצבר במהלך שנות פעילותה,  מאפשר לחברה לבצע בדיקות יסודיות תוך זמן קצר ולספק לך היזם מענה מהיר, שמאפשר לך ביטחון וודאות פיננסית בנוגע למקורות ההון העצמי של הפרויקט.

שקיפות ויחס אישי

המומחים של גמלא הראל ילוו אותך בכל שלבי תהליך קבלת הליווי הפיננסי, תוך בניית חבילות מימון בתנאי החזר שקופים ומוגדרים מראש – ללא הפתעות ובלי אותיות קטנות.

זמינות ותזמון מושלם

לחברה מקורות מימון זמינים ומיידים. המימון מועמד בתזמון מדויק לצורכי הפרויקט – בדיוק כשאתה זקוק לו, ומוחזר מתוך עודפי הפרויקט בסיומו.

גמישות בהחזר המימון

גמלא הראל מאפשרת ללקוחותיה גמישות מקסימלית במועד פירעון המימון!

מתן חופש פעולה

החברה אינה מעורבת בניהול השוטף של הפרויקט, ומאפשרת לך שליטה מוחלטת בקבלת החלטות ובניהול הפרויקט.

חלוקת הסיכון

גיוס הון באמצעות גמלא הראל מאפשר לך להרחיב את פעילות החברה, תוך פיזור הסיכון על ידי חלוקת ההון על פני מספר רב של פרויקטים.

הסדרים עם כל הבנקים המסחריים וחברות הביטוח

לגמלא הראל שיתוף פעולה עם כל הבנקים וחברות הביטוח העוסקים בליווי פיננסי בישראל, ובאפשרותה להפנות אותך לגורם המתאים ביותר לליווי הפרויקט, כך שתקבל חבילת מימון מלאה.

יוצרים לך חיבורים

גמלא הראל היא לא רק חברת מימון, אלא גם חברה המחברת את לקוחותיה לעולם הנדל"ן. הודות לידע המקצועי וניסיון רב-השנים, בידינו מאגר רחב ומתעדכן של פרויקטים ויזמים. המאגר הזה הוא שמאפשר לנו לחבר גם אתכם לעולם הנדל"ן: יזמים לפרויקטים, יזמים לקבלנים, קבלנים ליזמים וחיבור יזמים למכרזי נדל"ן.