"בזכות גמלא הראל הפכנו את הכסף שהיה קבור בין הקירות ל-3 פרויקטים במקביל" - גמלא הראל

"בזכות גמלא הראל הפכנו את הכסף שהיה קבור בין הקירות ל-3 פרויקטים במקביל"


פורסם ב

ריקי גור, סמנכ"לית הכספים של אפי קפיטל: "מערכת היחסים שנוצרה עם גמלא הראל כוללת גם הפריה הדדית וגם הבנה ששני הצדדים מאוד מקצועיים ומאוד ישרים. מבחינתנו זה מאסט לעבודה עם כל גוף". סיפור הצלחה

על שלושה אלמנטים מבוסס שת"פ עסקי טוב – אמון ואמינות, אינטרסים משותפים וכמובן – הצלחה עסקית. שלושת הפרמטרים החשובים הללו הם שעומדים בבסיס הקשר המצוין בין "גמלא הראל" ל"אפי קפיטל", חברה יזמית משגשגת שבונה כיום סדר גודל של 4,000 יחידות דיור בכל רחבי הארץ – מרכסים וקריית מוצקין בצפון עד באר שבע בדרום.

"מבחינתי, אין ספק שמדובר בסיפור הצלחה", מסבירה ריקי גור, סמנכ"לית הכספים של אפי קפיטל, "המימון של גמלא הראל איפשר לנו לצמוח לרוחב. היום יש לנו יכולת לפזר את ההון העצמי, שללא המימון היה קבור בין קירות. אנחנו מסוגלים לגשת ל-3 פרויקטים במקביל, כי יש לנו סוג של שותף. זה winwin אמיתי. אנחנו מצליחים לממש עוד ועוד פרויקטים וגמלא הראל מקבלת את התשואה שמגיעה לה. שני הצדדים כאן מרוויחים, וזה סוד ההצלחה".

גור מציינת כי בהתאם לקו שמתווה הבעלים של החברה, אפי שקדי, "אנחנו מאמינים שעסקים עושים עם אנשים וזה דבר שמאוד חשוב לנו. בסופו של דבר אתה צריך גם לסמוך על הצד השני, גם ליהנות בעסקאות שאתה עושה וגם להיות בטוח ביושר ובאמינות שלך ושל הצד השני". לדבריה, זה בדיוק מה שמצאה בשותפות עם גמלא הראל: "מערכת היחסים שנוצרה כוללת גם הפריה הדדית וגם הבנה ששני הצדדים מאוד מקצועיים ומאוד ישרים. מבחינתנו זה מאסט לעבודה עם כל גוף.

"כשזה קיים בצורה כל כך טובה, זה מביא עבודה ורצון להמשך פעילות בעסקאות נוספות ותחומים נוספים".

אפי קפיטל הוקמה בשנת 2006 ועוסקת ביזמות "מרגע רכישת הקרקע עד לשיווק הדירות ומסירה לדיירים". בסקרי שביעות רצון שעורכת החברה הגיע שיעור הלקוחות המרוצים למעל 75% (!). "אנחנו מבינים שעבור רוב האנשים רכישת הדירה היא הקנייה הכי משמעותית בחיים וגם מבינים שלקוחות לפעמים לא מרוצים וצריך לתת להם מענה. הסלוגן שלנו הוא 'בונים חוויית מגורים' וזה מה שאנחנו מנסים לייצר גם בתהליך", אומרת גור.

גמלא הראל מלווה את "אפי קפיטל" מאז שנת 2015. "אפי קפיטל הם לא רק לקוח מבחינתנו", מציין מנכ"ל גמלא הראל, טל תפוחי, "אני לא מתייחס אליהם כלקוח, אלא כאל שותף לכל דבר ועניין. אנחנו בגמלא הראל כל הזמן מדברים על צמיחה לרוחב והנה חברה שעושה את זה בצורה פשוט נפלאה.

"מעבר לזה שיש שם אנשים נפלאים, מדובר בחברה יזמית שפועלת בצורה יסודית ובמשנה סדורה בכל אחד משלבי הייזום: החל משלב רכישת המגרש, תכנון הפרוגרמה, מימון הפרויקט, הביצוע וכלה במסירת הדירות והיחס לרוכשים. לראות את הצמיחה והפריחה שלהם, ולא פחות מזה – את הלקוחות המרוצים שהם צוברים, נותן בהחלט הרגשה של סיפוק".