הקונים חזרו. גם ההזדמנויות - גמלא הראל

הקונים חזרו. גם ההזדמנויות


פורסם ב
בטווח של 6-8 החודשים הקרובים השוק יתנהל על פי כללי השוק. adidas ultra boost louboutin soldes ובאין גורם שייצר במיידית תוספת משמעותית של פתרונות דיור באזורי הביקוש, הרי שהמחירים צפויים להמשיך לעלות, או לפחות להישאר על כנם. new balance זהו זמן טוב עבורכם, היזמים, לסיים שווק בפרויקטים קיימים ולהיערך לקראת עסקאות חדשות מאת טל תפוחי*
בחודש דומה שרק ספרי ההיסטוריה יוכלו לנתח את השפעת מהלך ההחלטה על בחירות בישראל, פחות משנתיים לכינונה של הממשלה היוצאת, לטווח הרחוק. 2018 nike air max ההשפעה על שוק הנדל"ן ישראלי תהיה בין היתר תולדה של איוש משרדי הממשלה הרלוונטיים – והמדיניות שיכתיבו הנבחרים החדשים-ישנים.
בינתיים, בטווח הקצר, כפי שמדווח לנו ממשרדי המכירות בפרויקטים הממומנים ע"י גמלא הראל, אין ספק כי ההכרזה על הבחירות שמה קץ לתקופת ההמתנה של רוכשי הדירות.
עכשיו, אחרי שחוק מע"מ אפס נמוג ספק אם רוכשי דירות שהמתינו בסבלנות כשנה שלמה, במהלכה ספגו את עליית המחירים שחלה במהלך שנת 2014, ימתינו 12-18 חודשים נוספים על מנת להשתתף בהגרלה בפרויקטים של מחיר מטרה. nike air max classic bw soldes העובדות מדברות בעד עצמן בשטח, בו ניתן לראות כי משרדי המכירות חזרו לעבוד במשרה מלאה.המגמה הזו לא צפויה להשתנות בחודשים הקרובים. מועד הבחירות נקבע ל-17 במרץ.
adidas hamburg אם ניקח בחשבון שגם לאחריהן ייקח זמן עד שתכונן ממשלה חדשה ועד שיתקבלו החלטות משמעותיות בתחום, אם בכלל, הרי בטווח של 12 החודשים הקרובים השוק יתנהל על פי כללי השוק. Chaussures adidas running ובאין גורם שייצר תוספת משמעותית של פתרונות דיור, הרי שהמחירים צפויים להמשיך לעלות, או לפחות להישאר על כנם.
מה שבכל זאת יכול להשפיע על שוק הנדל"ן היא אישורה של תוכנית מחיר מטרה ממש בימים האחרונים. chaussure nike pour homme מותר להניח כי באזורים שבהם יוצאו למכרז פרויקטים של מחיר מטרה בהיקפים משמעותיים, מחירי הנדל"ן עשויים לרדת. ugg paillettes ugg classic השאלה המעניינת היא מה זה יעשה למחירי הדיור במעגלים הסובבים אזורים אלה – האם גם שם תהיה השפעה. התשובה לשאלה זו תהיה תלויה בכמות יחידות הדיור שיוצעו בכל אזור. יחד עם זאת, חייבים לזכור כי מדובר בפרויקטים שיסתיימו בעוד כ-4 שנים לפחות וכי ניתן יהיה להתחיל בביצוע ההגרלות לזכאים רק לאחר קבלת היתר בנייה קרי- בעוד פרק זמן של 12-18 חודשים מהיום. לפיכך סביר להניח כי רוכשי דירות בעלי יכולת לא יקחו על עצמם שוב את הסיכון הכרוך בהמתנה תקופה כה ארוכה, אך ורק לצורך השתתפות בהגרלה, בה אין כמובן וודאות לזכייה. asics chaussures nike air max 2012 air jordan future למי שבכל זאת רוצה לראות בבחירות הללו צד חיובי, ייתכן שמבחינתכם, היזמים, מדובר בהזדמנות לסיים מכירות מלאי שהצטבר בפרויקטים קיימים ולהיערך לקראת רכישת פרויקטים חדשים במכרזי רמ"י המתוכננים.
asics france מסקר הנדל"ן של גמלא הראל, שפירסמנו כאן לאחרונה, עלה כי 72% מכם סבורים כי השפעת שר האוצר היוצא על שוק הנדל"ן הייתה שלילית עד שלילית מאוד. כפי שעלה מהנתונים, מרביתנו גם לא הזילו דמעה עם ביטולו של חוק מע"מ אפס. new balance running עכשיו נותר להמתין ל-17 במרץ, על מנת לגלות מה מתכננת לנו הממשלה החדשה שתקום ולאן פניו של שוק הנדל"ן הישראלי. אתם מוזמנים, כמו תמיד, לפגישה אישית שבה אשמח לנתח עמכם את הפרויקט הבא שלכם – ולסייע בהוצאותו אל הפועל.
*הכותב הינו מנכ"ל גמלא הראל אנו בגמלא הראל נשמח להיפגש עמכם ולבחון במשותף את צרכי ההון של החברה, לצורך המשך פעילותה העסקית.